ELITE AYURCARE Ajurvédska klinika & Medi Spa vzniklo v roku 2014 . Nájdete nás v Poliklinike CORRIB, na Levočskej ulici č. 5112/26a v Poprade.

Naša činnosť sa špecializuje na ajurvédsku medicínu a integrovanú neurológiu – jedinečné spojenie ajurvédskej liečby ochorení v neurológii a diagnostiky či akútnej liečby modernej neurologickej liečby. Toto všetko so špecialistami z oblasti ajurvédy a modernej medicíny.

Naše služby sú teda zamerané na podporu liečby chronických ochorení či chronickej bolesti tak, že klienti pochopia, kde je pôvod ich problému a ako ho môžu manažovať, aby neboli závislí na lekárovi, ale sa stali zodpovednými sami za seba a využili všetky prostriedky pre ich dokonalé zdravie úplne prirodzenou cestou, bez liekov. Toto je cesta, ktorá robí z človeka lekára pre seba samého, podporuje v ňom sebadisciplínu a hlboké uvedomenie si miery ovplyvnenia vlastného zdravia a dlhovekosti prostredníctvom jeho životného štýlu, jedálnička, práce s mysľou a emóciami a jednoduchými self terapeutickými postupmi.

V našom centre používame inovatívny systémový prístup k hodnoteniu a poradenstvu pri podpore liečby vášho zdravotného problému. Možno ste sa stretli s tým, že krvné testy a zobrazovacie metódy potvrdili, že všetko je v poriadku, a aj napriek tomu vy aj váš lekár viete, že ste chorý. Bohužiaľ, táto skúsenosť je príliš častá. Verejný zdravotný systém pracuje na tom, aby lekári hľadali odpovede len na symptomatológiu, a to pomocou laboratórií alebo iných diagnostických testov. Je to však veľmi dôležité v liečbe akútnych stavov a celá liečba je vždy v rukách ošetrujúceho lekára. Čo robíme my? Cieľom ajurvédskej medicíny je nájsť príčinu ochorenia a postarať sa o to, aby chronické „neriešiteľné“ stavy našli nové možnosti na ceste uzdravenia.

Okrem našej webovej stránky nás nájdete na FB: https://www.facebook.com/Elite-Ayurcare-101997624780181, kde zverejňujeme všetky novinky, prebiehajúce akcie, či plánované podujatia.

Momentálne túto možnosť nemáme, do budúcna to však plánujeme. Našim klientom dáme včas vedieť, ak táto možnosť  bude aktuálna.

Áno, všetky programy sú prevažne s možnosťou mesačných platieb.

Prvú diagnostickú konzultáciu ako aj terapeutické programy je možné u nás absolvovať jedine osobne. Kontrolné konzultácie poskytujeme po dohode aj online.

 

Naše centrum nepatrí medzi zdravotnícke zariadenia a ani neposkytujeme zdravotné ošetrenie. Sme centrum ajurvédskej medicíny a integrovanej medicíny pre diagnostiku a zefektívnenie liečby, ktorú vám poskytuje váš lekár. Na každý zdravotný problém pozeráme z perspektívy čo najlepšej a najúčinnejšej voľby terapie. Náš prístup je integratívny, preto nám záleží na celom priebehu liečby klienta nielen z našej strany, ale aj zo strany jeho ošetrujúceho lekára. Je teda nutné, aby ste ho i naďalej navštevovali podľa jeho doporučení a neprestávali v žiadnom prípade užívať ním predpísané lieky.