Naše programy

Majster detox

Zažite hlboký blahobyt, ktorý prichádza s dôkladne vyčisteným, odpočinutým telom a perfektnou duševnou rovnováhou. Tento liek, ktorý mení život, využíva tradíciu a umenie ayurvédy, výživovej vedy v kombinácii s najúčinnejšími liečivými technikami v programe prispôsobenom vašej DNA a zdravotnému profilu. Budete sa diviť, o koľko silnejší, zdravší a plný vitality sa môžete cítiť!

Ciele

 • Eliminujte toxíny a kompletne vyčistite váš organizmus

 • Posilnite vnútornú obranu a funkciu orgánov

 • Maximalizujte svoju energiu

Po komplexnom vyšetrení, analýze a potravinovom teste vám ayurvédsky lekár doporučí detoxikačné procedúry, aby posilnili a dokonale vyčistili vaše telo, odstránili toxíny a ponúkli personalizované pokyny, ako zaistiť optimálne fungovanie vášho tela.

Váš program bude adresovaný pre váš presný profil DNA. Poskytnú vám tiež pokyny týkajúce sa akýchkoľvek zmien životného štýlu a výživy, ktoré môžu zlepšiť pohodu a zdravie. Procedúry zamerané na odvádzanie toxínov prenikajú hlboko do tkanív vášho tela a stimulujú vaš lymfatický systém. Váš osobný stravovací plán obsahuje stravu, ktorá stimuluje detoxikačné cesty, znižuje zaťaženie toxínmi a podporuje funkciu pečene a obličiek.

Vyčistite aj svoju myseľ, oddýchnite si a znovu získajte duševnú rovnováhu. Rovnováha a relaxácia sú životne dôležité pre zdravie a dlhý život, takže náš holistický program vám ukáže, ako uvoľniť a znovu získať duševnú rovnováhu prostredníctvom de-stresujúcej terapie s krištáľovo čistým zvukom tibetských mís a jogy.

Po celý týždeň prémiovej ayurvédskej pohostinnosti si pochutnáte na vynikajúcich jedlách špeciálne navrhnutých našimi odborníkmi na výživu a lekárom, na základe vášho zdravotného a detoxikačného profilu.

Kontrola hmotnosti

Znova objavte vitalitu a radosť zo svojho života pri zdravej váhe! Pomôžeme vám rozbehnúť váš plán chudnutia a zlepšiť kvalitu vášho života pomocou holistického systému zameraného na výsledky, ktorý je prispôsobený vášmu osobnému profilu.

Ciele

 • Strata hmotnosti

 • Pozitívne zmeny životného štýlu na udržanie zdravej váhy

 • Vytvorenie účinnej rutiny na udržanie aktívneho zdravia

 • Zvýšenie fyzickej a duševnej pohody

S pomocou vedy ayurvédy  podstúpite kompletnú diagnostiku, vrátane potravinového testu, aby ste získali komplexný obraz o svojom zdravotnom stave.

Vaše stravovanie je navrhnuté špeciálne pre vás. Okrem pravidelných konzultácií získate aj výživový koučing a cielené semináre o stravovacích návykoch a potravinách len pre vás. Naša exkluzívna bylinná zmes na chudnutie a probiotická liečba sú tou správnou kombináciou pre váš tráviaci systém.

Zoštíhľujúce procedúry na chudnutie, ako napr. Udwarthanam, maximalizujú účinok lymfatickej drenáže, viscerálnej manipulácie a anticelulitídnej masáže, ktoré kombinujú tvarovanie vášho tela.

Budúcnosť zdravia a pohody

Zoberte si kontrolu nad váhou do vašich rúk. Váš pobyt u nás je začiatkom udržateľného, ​​dlhodobého chudnutia. Rovnako ako úprava stravy, životného štýlu, či procedúr, je práca s emóciami neoddeliteľnou súčasťou programu. Tento komplexný prístup vám dopomôže mať vašu hmotnosť dlhodobo vo vašich rukách.

Executive Vitality

Pohlcujúca a transformačná cesta v našom medispa založená na dlhoročnej tradícií a skúseností je určená predovšetkým pre všetkých úspešných lídrov. Tento program využíva holistický prístup odbúrania stresu a napätia, vyváženia, či reštartovania vnútornej energie. Lídri vašej spoločnosti opustia našu kliniku s novou silou a energiou ako úplne noví ľudia.

Ciele

 • Dlhodobá transformácia

 • Vnútorná rovnováha a mier

 • Momenty hlbokej reflexie

 • Fyzická a duševná pohoda

Počas programu Executive Vitality budete mať rozsiahlu súkromnú konzultáciu vrátane laboratórnych analýz a potravinových testov. Po kontrole spoločne prediskutujeme vaše výsledky a navrhneme odporúčané zmeny.

Výživové poradenstvo, pocit svetla a energie

Vysvetlíme vám  pretrvávajúce otázniky, ktorými je zahalené zdravé stravovanie, a objasníme vám, prečo vám prispôsobená strava Executive Vitality prinesie pocit ľahkosti a osvieženia.

Užite si naše luxusné procedúry. Váš pobyt počas programu Executive Vitality zahŕňa nasledujúce procedúry; Ajurvédsku olejovú masáž, rezonančné terapie krištáľovo čistým zvukom tibetských mís a revitalizujúcu marma terapiu.

Executive Vitality zahŕňa osobné vedenie s naším majstrom jogy. Čas strávený na individuálnych stretnutiach jogy je určený na spojenie sa s vašou tvorivosťou, inteligenciou a vnútorným zdrojom energie. Objavíte v s sebe pokojnejšieho, šťastnejšieho, sústredenejšieho a koncentrovanejšieho človeka.

Ayurvédsky Health check

Ceníme si váš čas a vaše zdravie rovnako ako vy. Preto sme vyvinuli tento prvotriedny diagnostický a preventívny skríningový program – odporúčaný od polovice tridsiatych rokov, aby sme vám poskytli úplný obraz o vašom zdravotnom stave. Rozhodnite sa pre celodennú ayurvédsku diagnostiku, alebo investujte do dlhšieho programu počas MEDISPA pobytu. Zostaňte u nás a venujte viac času tomu, aby ste si užili procedúry a vrátili sa domov plný zdravia a vitality.

Ciele

 • Komplexné vyhodnotenie vášho fyzického zdravia

 • Zistite akékoľvek zdravotné problémy skôr, ako vás môžu ohroziť

Ako priekopníci dlhodobého zdravia a blahobytu my v AYUR TATRY CLINIC sa môžeme pochváliť nielen vysokým štandardom v znalostiach ayurvédy. Z múdrosti 5000 rokov starej medicíny a moderného holistického know-how, vás prevedieme zdravotným screeningom pokrývajúcim každý aspekt fyzického zdravia, pripravíme pre vás stravovací a potravinový plán a ochutnáte ayurvédske terapie podľa vyhodnotenia vášho aktuálneho zdravotného stavu.

“Chcem sa poďakovať skvelému lekárovi dr. Mattimu Puranjot Kaur a jeho kolegyni za pomoc pri liečbe môjho ľavého ramena. Keďže ortopédia v Poprade mi ponúkla ako jediné možné riešenie môjho zdravotného problému operáciu, v tom momente som začala hľadať iné riešenia a našla som ho v ayurvédskej klinike Elite Ayurcare. Na začiatku mojej liečby som bola trochu prekvapená z atypických liečebných terapií a metód, o to bolo moje prekvapenie väčšie z výsledku liečby. Celá liečba trvala približne 1 mesiac. Za tento čas sa dr. Kaur podarilo rozpustiť môj veľký kalcifikát na rotátorovej manžete v ľavom ramene a nemusela som ísť na operáciu. Keď tento zázrak “CD z röntgenu” po liečbe videl môj obvodný lekár, skoro mu vyleteli oči z jamôk. Poviem Vám, úžasný pocit. Keďže mám opäť zdravotné problémy, hoci z inej medicínskej oblasti, pomoc budem hľadať opäť na mieste, kde mi už raz títo skvelí ľudia dokázali vrátiť zdravie. Ešte raz jedno veľké ďakujem!

Martina

“Ajurvédsku kliniku odporúčam ešte skôr ako začnete riešiť svoj zdravotný problém klasickou medicínou, nakoľko vám ponúkne celostný pohľad na vaše zdravie. Môj zdravotný problém spojený s trávením začal pred rokmi. Napriek tomu, že som gastroenterologické oddelenie navštívila niekoľkokrát, k stanoveniu diagnózy sa tam nedopracovali a už vôbec nie k nejakému aspoň malému zlepšeniu zdravotného stavu. Bolesti sa stále stupňovali a už som nemohla zjesť takmer nič, napriek tomu, že som sa stravovala zdravo. Našťastie som sa dostala k Dr. Kaur, ktorý mi od základov zmenil pohľad na “zdravé” stravovanie v zmysle, že to čo je zdravé pre jedného už nie je zdravé pre druhého, pokiaľ je iný konštitučný typ. Samozrejme, bral do úvahy aj výsledky z gastro vyšetrení. Keď som upravila stravu podľa odporúčaní Dr. Kaur, ktorý mi dokonca zostavil aj konkrétny jedálniček aj s receptami, môj stav sa konečne zlepšil bez akýchkoľvek liekov. Momentálne nemám žiadne bolesti, takže konečne po 15 rokoch sa moja kvalita života neporovnateľne zlepšila. Zvlášť chcem vyzdvihnúť ústretové správanie pana doktora, ktorý sa aktívne zaujímal o môj zdravotný stav. Ak vyvstal z mojej strany akýkoľvek problém, mohla som mu kedykoľvek zavolať bez pocitu, že obťažujem a on ho so mnou hneď operatívne riešil. Na záver môžem dodať už len jedno veľké “ĎAKUJEM”.”

Adriana

“Dr. Kaur ma veľmi zaujal na prednáške, ktorú som mala možnosť absolvovať, ktorá bola spojená s praktickou ukážkou ajurvédskych jedál. Veľmi ma v pozitívnom zmysle prekvapila jeho priamosť a zároveň empatia, s ktorou pristupuje k svojej práci. Na zdravotný problém nazerá pragmaticky a zároveň veľmi ľudsky. Nedáva vám pocit menejcennosti, ale ako plnohodnotná ľudská bytosť. Veľmi sa mi páči, že sa nedištancuje od západnej medicíny, ale naopak, snaží sa spoluprácou s odborníkmi klasickej medicíny stanoviť správny liečebný postup a dopomôcť tak k zlepšeniu zdravotného stavu komplexne.”

Terézia